پیام تبریکیه هیأت تحریر سایت مهروطن بمناسبت حلول عید سعید فطر

we1

پیام تبریکیه هیات تحریر سایت مهر وطن

بمناسبت حلول عید سعید فطر

16 جولای 2015

هیات تحریر سایت مهر وطن عید سعید فطر را به کافه ملت رنجدیده افغان تبریک و تهنیت میگوید. عید امسال برای مردم افغانستان شاید خونین ترین عید در 4 دهه جنگ های کشور ما شمرده شود. همانند ماه رمضان سپری شده که میتوان آنرا خونین ترین رمضان در 4 دهه اخیر کشور نامید.

مردم ما از عید فطردر حالی تجلیل بعمل می آورند که دامنه جنگ ها و حملات انتحاری و انفجارات در سراسر کشور بخصوص در شمال کشور پهن شده است. ولایات بدخشان، فاریاب، کندز ، بغلان ، پکتیا ، هلمند، زابل و قندهار از چندین ماه به اینطرف شاهد حملات منظم سازمانداده شده بوده است. در این ولایات  ولسوالی های است که تا حال بار بار میان نیرو های دولتی و مخالفین مسلح دست به دست شده است. در این میان شهر کابل نیز خونینی ترین ماه ها بخصوص ماه رمضان را از سر گذشتاند.

این همه در حالی است که در نتیجه عدم هم آهنگی و تفاهم میان دو تیم بر سر اقتدار، ثبات سیاسی کشور بیشتر از هر وقت دیگر شکنند شده است چنانچه افواهات از سقوط حکومت،تشکیل لویه جرگه و تاسیس حکومت موقت در میان است. ما در حالیکه عید سعید فطر را به همه مردم صبور و شرافتمند افغانستان تبریک میگوئیم برای روزی دعا میکنیم که در روز های عید ما ،فقط حرف ازعید و عیدی در میان باشد و بس.

Text Widget

Aliquam ut tellus ligula. Nam blandit massa nec neque rutrum a euismod t ellus ultricies! Phasellus nulla tellus, fringilla quis tristique ornare, condi mentum non erat. Aliquam congue or nare varius, tristique ornare, condi mentum non erat. Aliquam congue or nare varius, tristique ornare, condi mentum non erat. Aliquam congue or nare varius.